Bitdefender Business Security En Uygun Antivirüs Bitdefender- Bitdefender Business Security

Bitdefender Business Security

Kolay güvenlik arayan işletmeler için idealdir.

Kurumsal Antivirüs, Bulut Yönetim, PC ve Sunucu Koruması

Bitdefender- Bitdefender Business Security

Bitdefender Business Security

- 6 11 16 21 26 +
Cihaz
- 1 2 3 +
Yıl
0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL
KDV Dahil
Bitdefender Kurumsal Antivirüs Online Satış

Uç Nokta Güvenliği

Güçlendirilmiş koruma, çok aşamalı algılama ve otomatik yanıtlama içeren katmanlı bir savunma yaklaşımı ile uç noktalarınızı güçlendirin. Hız, güvenlik, yönetim kolaylığı ve minimum sistem kullanımı ile tam koruma elde edin.

Siber Tehdit Koruması

Bitdefender yeni nesil makine öğrenme teknolojisi ile WannaCry ve türevi fidye yazılımlarının saldırılarına karşı sıfır gün koruması sağlamaktadır.

Güçlü ve Zorlayıcı

GravityZone Mimarisi kurumsal çözümün dağıtımının günler içinde değil saatler içerisinde gerçekleştirilmesini sağlar. RAIN akıllı öğrenme mekanizmalarını kullanır ve saniyeden kısa bir sürede tehditi algılar.

Bitdefender Business Security ile Şirketiniz Güvende!

GravityZone Korur

Windows, Mac ve Linux işletim sistemli sunucu ve masaüstü bilgisayarlar için 1 numaralı güvenlik çözümü. Web tarayıcısı üzerinden uzaktan yönetim ve izleme

Global Koruma Ağı

Bitdefender Global Koruma Ağı (GPN), günde 7 milyar sorguya cevap vermektedir. Her türlü tehdide karşı gerçek zamanlı koruma sağlamak ve kötü amaçlı yazılımları ayıklamak için yansıtıcı modelleri ve gelişmiş makine öğrenme algoritmalarını kullanır.

Bitdefender Endpoint Araçları

Bitdefender Endpoint Security Araçları, fiziksel ve sanal makineleri koruyan tek bir pakettir. Yüklenen sistem tipini algılar ve belirli ortamlar için en uygun performansı sunmak için ayarlamalar yapar.

Bitdefender Photon™

Bitdefender Photon™, bilinmeyen, şüpheli ya da değiştirilmiş dosyaları inceleyerek tarama işlemini optimize eder. Her bilgisayara uyum sağlayarak hangi dosyaların ya da uygulamaların tanaıp taranmayacağına karar verir.

Bitdefender Satış Kurumsal Rakamlarla Bitdefender

Bitdefender Business Security Size Neler Sunuyor?

 • 1 numaralı antivirus ve antimalware teknolojileri
  Sürekli güncellenen algılama teknolojileri sayesinde, diğer çözümler kaçırırken en gelişmiş ya da 0-gün saldırılarını bile yakalayabilmektedir. Bunu yaparken sistem performansını minimum seviyede etkiler.
 • Enfeksiyonlar ya da sistem yavaşlamaları için endişe etmeyi bırakabilirsiniz
  Bitdefender güvenlik çözümlerini kullanarak kötü amaçlı yazılım saldırılarından kurtulursunuz. Siz işinize odaklanırken, Bitdefender sizi virüslere, solucanlara, casus yazılımlara, Truva atlarına ve rootkit saldırılarına karşı korur.
 • Kolay ama güçlü web konsolu
  Lokalde ya da bulut-tabanlı barındırılan yönetim konsolu, iç içe gruplar, uzaktan karantina, yapılandırılabilir tarama yerleri ve seçenekleri gibi ayrı ayrı kontrol yeteneklerine sahiptir.
 • Daha verimli yönetim ile zaman kazanın
  Teknik olmayan personelleriniz kolaylıkla bulut-tabanlı konsol üzerinden koruma ayarlarını yapabilir ve uzman yöneticiniz düzenli güvenlik için aradığı ayrı kontrolleri bulabilir.
 • Masaüstü ve Sunucular için koruma
  Lisanslarınızı masaüstü ve sunucu koruması için kullanabilirsiniz. Sunucu lisans sayısı, toplam lisans sayısını %30’dan fazla aşamaz.
 • Paket teklifi ile fiyat avantajı
  Çalışanlarınızın bilgisayarlarının yanı sıra kullandığınız sunucuları korumak için tek ve uygun fiyatlı çözüm kullanabilirsiniz.
 • Web ve Uygulama Kontrolü içerisindedir
  Bitdfender GravityZone Business Security, size çalışanlarınızın belirli uygulama ve internet sitelerine erişimini kısıtlamanıza olanak sağlar.
 • Artan verimlilik ve koruma
  Bazı uygulamalara ve internet sitelerine erişimin kısıtlanması güvenliğinizi arttırırken aynı zamanda çalışanların verimliliğini de artırabilir.
 • Güvenlik Duvarı, Sezgisel Algılama, Web Filtreleme, Arama Danışmanı
  Güvenlik duvarı, IDS ve web filtreleme sizi korsan ve oltalama saldırıları gibi internet tabanlı tehditlere karşı korur.
 • Tam teşekküllü güvenlik çözümü
  Zayıf güvenlik duvarı ve web korumasına sahip ya da bazı özellikler için ürün yükseltme talep eden diğer çözümlerin aksine, Bitdefender bu özelliklerin hepsine ekstra bir ücret talep etmeden sahiptir.
 • Sanal masaüstü ve sunucuları korur
  Bitdefender GravityZone Business Security, 2015 AV-Test denemelerinde çıkan sonuca göre minimum sistem kaynağı kullanarak sanal makinelerinizi korur.
 • Kapsamlı çözüm
  Fiziksel / sanal masaüstü bilgisayarlarınızı ve sunucularınızı aynı konsol üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.
 • 7/24 Ücretsiz Destek
  Telefon, eposta ya da canlı sohbet üzerinden İngilizce destek mevcuttur.
 • Ne zaman ihtiyacınız olursa profesyonel destek
  Eğitimli profesyoneller ihtiyacınız olduğunda sorularınızı yanıtlamak ve size teknik destek sağlamak için hazırlar.
Bitdefender Kurumsal Antivirüs Online Satış