Kargo ve Teslimat

Siparişiniz bize ulaştıktan hemen sonra, ekibimiz sizinle iletişime geçerek, siparişinizin yenileme ya da yeni alım olarak işleme alınması ile ilgili sizden bilgi alarak lisansınızı hazırlayacaklardır. Mesai saatleri içerisinde verdiğiniz siparişler 1 saat içerisinde, e-mail adresinize teslim edilmektedir.

Mesai gün ve saatleri dışında, bayram ve resmi tatil süreleri içerisinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.
Kargo ile sipariş gönderimi yapılmamaktadır.
Tüm lisanslar e-posta ile iletilmektedir.

Faturanız bir iş günü içinde e-posta ile gönderilmektedir. 

Bazı mail sunucularındaki kurallar gereği, gelen lisans mailleri “spam” kutusuna düşebilmektedir. Lütfen siparişinizi verdikten sonra bu bölümü de kontrol ediniz. Gönderilecek olan lisans e-postası içerisinde; ihtiyacınız olan tüm lisans bilgileriniz ve ürün indirme bağlantılarınız yer alacaktır. İlgili bağlantıdan ürünü bilgisayarınıza indirebilir ve e-postada yer alan lisans anahtarı ile ürünü aktifleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kullanıcı adınızı paylaşarak verdiğiniz yenileme siparişlerinizde, ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan lisansınız otomatik olarak yenilenmektedir. Detaylı sorularınız için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.